סרטונים אודות ג'קוזי מתנפח של חברת MSPA

החיים התוססים והעשירים בעולם המודרני של היום, דורשים שעות עירות רבות על מנת להספיק הכל. אנשים רבים עובדים היום יותר שעות ביממה. אין היום הרגל של מנוחה בצהריים בין שתיים לארבע, כמו שהיה מקובל בימי עבר.

אנחנו מוצאים את עצמנו עוברים ממשימה למשימה ומעבודה לבילוי עם הילדים, לאירוח חברים בקצב רצחני ומתיש. קרה לכם פעם שאחרי יום עמוס נפלתם על הספה הרמתם רגלים ורק רציתם מסאז' מפנק ? ובכן היום ניתן לקבל מסאז' מפנק בכל יום ובכל ערב לאחר שעות העבודה ובקיצור מתי שאתם רוצים. ואיך ? ניתן היום לרכוש ג'קוזי מתנפח ולהציב אותו בכל מקום בבית בו יש מספיק מקום ויהיה לכם נעים  ומפנק ליהנות מחווית ספא ג'קוזי בייתי.

מהם יתרונותיו של ג'קוזי תנפח?

כמובן שאם אתם בונים את דירת חלומותיכם או בית פרטי שתעברו לגור בו, תוכלו בקלות להזמין התקנה של ג'קוזי בכל מקום שתרצו. על ידי תכנון מראש תוכלו לשדרג את חווית הרחצה לחווית ג'קוזי מפנק עם מסאז' גוף, בפרטיות בביתכם ובכל עת שתרצו.

ברוב הדירות הסטנדרטיות בישראל לא תמצאו היום ג'קוזי ולכן הפתרון של ג'קוזי מתנפח משדרג לכם את הדירה באופן רציני לדירת יוקרה עם חווית מסאז' בג'קוזי .

ג'קוזי מתנפח יכול לעבור איתכם דירה בכל פעם שאתם עוברים דירה ולכן צריך לרכוש אותו רק פעם אחת. בנוסף תוכלו להחליט היכן יוצב הג'קוזי בהתאם לרצונכם ולאפשרויות שמציעים חללי הפנים או החוץ בדירה.

היכן ניתן להתקין ג'קוזי מתנפח?

ג'קוזי מתנפח הוא נייד וניתן להתקינו בכל מקום בעל נפח מתאים לגודלו ואשר ניתן לחבר בו מים וחשמל. אם יש לכם בית פרטי עם חצר, תוכלו למשל לבנות פינת ספא בחצר ולהציב את הג'קוזי במרכזה וסביבו מספר כורסאות נוחות.

אם אתם בעלי דירת גג, ולכם מרפסת גג או אפילו סתם מרפסת גדולה בדירה, תוכלו להתקין את הג'קוזי במרפסת וליהנות בכל יום, ממש כמו בכל מלון יוקרה, מחוויה מרגיעה ב של מסאז' מים חמים בג'קוזי עם כוס יין ורוח ערב קלילה. בחורף החוויה היא משובחת עוד יותר מאחר ובחוץ קריר אבל המים בג'קוזי מגיעים לטמפרטורה של ארבעים וחמש מעלות וביחד עם המסאז' והאדים אתם מספקים תחושה של רגיעה מושלמת ופינוק אמיתי.

ניתן להתקין ג'קוזי גם במרפסת תלויה, כלומר להוסיף מרפסת תלויה לבניין ,ובאישור קונסטרקטור, להתקין את הג'קוזי להנאתכם השלמה במרפסת.

לסרטונים נוספים לחצו כאן

לחצו כאן על מנת לחזור לדף הבית של האתר

Call Now Button