שאלות נפוצות

חברת אמ. ספא (MSPA) משווקת כ-30 דגמים של ג'קוזי מתנפח הוט-טאב בצבעים ודגמים שונים. בחירת הדגם תעשה על פי מספר קריטריונים:

1. מיקום המאפשר נשיאת משקל. קיבולת הדגמים השונים נעה בין 600 ליטר ל-1400 ליטר (במרפסות תלויות מומלץ לבחור בדגמים הקטנים בלבד).
2. מידות המקום בו יונח הג'קוזי ומספר האנשים שיכנסו אליו. קיימים דגמים במידות קוטר של 1.60, 1.80, 2.04.
3. הגנה ועמידות – קיימים דגמים חד שכבתיים, דו-שכבתיים, וקשיחים. כשבוחרים ג'קוזי לגינה מומלץ לבחור בדגמים הדו-שכבתיים או הקשיחים.
4. טעם אישי של צורה וצבע – מרובע עגול או מטומן, שחור חלק, שחור במרקם של עור נחש, שמנת ופנינה.
5. התקציב העומד לרשותך.

המוצרים הניידים של אמ. ספא (MSPA) עוצבו ותוכננו למינימום הכנות, עובדה המאפשרת ניוד המוצר בקלות ממקום למקום, וכל שעליך לוודא הוא שהמקום עליו מונח הג'קוזי המתנפח יהיה נקי וישר, במקום קיים שקע חשמל חד-פאזי רגיל (לכל ג'קוזי מחובר גם ממסר פחת בתקן ישראלי), ומקור מים כדי למלא את הג'קוזי (צינור גינה) וזהו!

ג'קוזי מתנפח – הוט-טאב של אמ. ספא (MSPA) מופעל על ידי מנוע שקט במיוחד החבוי בגוף המוצר המשווה מראה עיצובי נקי. המנוע מבצע 3 פעולות עיקריות: חימום עד 42 מעלות – כנראה שלעולם לא תעברו את 40 המעלות גם בחורף קר במיוחד, סינון וניקוי – מערכת המנקה ומסננת את המים באופן מתמיד ולכן אין צורך להחליף את המים לעיתים תכופות. חלק ממוצרי הפרימיום החדשים, מגיעים עם תוספת של מערכת אוזונטור העוזרת לחטא את המים ומונעת התפתחות בקטריות במים ומייתרת במידה מסוימת את הצורך להשתמש בחומרי חיטוי (כלור, ברום..). מערכת הזרמים – אחראית על מערכת המסאז' בתוך המים. הזרמים מגיעים מכל הכיוונים ואין חשיבות למקום הישיבה בתוך האמבטיה. אין צורך לריב על מקום הישיבה… הזרמים מעניקים תחושה של הימצאות בתוך מפל. פינוק אמיתי. בחלק ממוצרי הפרימיום 2015 ישנם שלושה מצבי זרמים. כמו כן, מערכת זו ממלאת את הג'קוזי באוויר כך שלא נידרשת משאבה חיצונית – ניפוח אוטומטי בלחיצת כפתור. צג אלקטרוני – אחראי על הפעלת כל אחת ממערכות שהוזכרו. בחלק מדגמי הפרימיום 2015, הצג הנ"ל הינו צג מגע.

הג'קוזי המתנפח אמ. ספא (MSPA) מגיעים בתוך קופסאות המכילות את כל החלקים הנדרשים להתקנה ושימוש במוצר. כל קופסא נכנסת לכל רכב פרטי – גם רכבים קטנים – לכל מעלית, לכל גרם מדרגות, ועוברת בכל דלת סטנדרטית. משקל כל קופסא מתחת ל-50 ק"ג, ולכן קלה לנשיאה וניוד בקלות ממקום למקום. כל אחד מ-30 הדגמים של אמ, ספא, כולל היחידות שאינן מתנפחות, ניתן לניוד ממקום למקום ללא צורך במשאיות ומנופים.

הג'קוזי המתנפח של אמ. ספא (MSPA) מעוצבים ומתוכננים להתקנה עצמית קלה פשוטה ומהירה (10 דקות בלבד). ניתן לאסוף את המוצר מבית העסק או לקבלו בשליחות עד הדלת. ההתקנה כמעט אוטומטית – הגקוזי ממלא את עצמו באוויר בלחיצת כפתור, או בדגמים מסוימים, על ידי חיבור פשוט של לוחות ויצירת השלד בתוך מספר דקות.

שמירה על ג'קוזי מתנפח הוט-טאב ועל איכות המים פשוטה ביותר ואינה דורשת כמעט מאמץ או זמן. העלות הכספית הכרוכה בכך קטנה מאד. בקניית המוצר תצורף חוברת הסבר מתורגמת לעיברית, סי.די התקנה, והחשוב מכל, דף הוראות הכולל הסברים פשוטים לשמירה על הג'קוזי והמים – כל מה שלמדנו מניסיוננו לאורך 4 השנים האחרונות.

כמו בכל אחת ממדינות העולם בה נימכרים מוצרי אמ. ספא (MSPA), החברה מעניקה שנת אחריות על כל החשמל והאלקטרוניקה ביחידות הג'קוזי המתנפח השונות. לאחר שנה, ניתן שירות ללקוח במחירים השווים לכל כיס.

Call Now Button