ג'קוזי מתנפח-שאלות נפוצות

לנוחיותך, מוצגות שאלות שכיחות ותשובות עליהם יספקו לך מידע, ויואילו כיצד לבחור ולתפעל את הג'קוזי המתנפח שלך

כיצד תבחר את הדגם המתאים לצרכיך?

חברת אמ. ספא (MSPA) משווקת כ-30 דגמים של ג'קוזי מתנפח הוט-טאב בצבעים ודגמים שונים. בחירת הדגם תעשה על פי מספר קריטריונים:

   1. מיקום המאפשר נשיאת משקל. קיבות הדגמים השונים נעה בין 650 ליטר ל-1400 ליטר

 

   (במרפסות תלויות מומלץ לבחור בדגמים הקטנים בלבד).

 

   2. מידות המקום בו יונח הג'קוזי ומספר האנשים שיכנסו אליו. קיימים דגמים במידות

 

   קוטר של 1.60, 1.80, 2.04.

 

   3. הגנה ועמידות – קיימים דגמים חד שכבתיים, דו-שכבתיים, וקשיחים. לגינה מומלץ לבחור

 

   בדגמים הדו-שכבתיים או הקשיחים.

 

   4. טעם אישי של צורה וצבע – מרובע עגול או מטומן, שחור חלק, שחור במרקם של עור נחש,

 

   שמנת ופנינה.

 

  5. התקציב העומד לרשותך. החל מ-2700 ש"ח.

הכנות שעליך לבצע לפני התקנת הג'קוזי המתנפח?

המוצרים הניידים של אמ. ספא (MSPA) עוצבו ותוכננו למינימום הכנות, עובדה המאפשרת ניוד המוצר בקלות ממקום למקום, וכל שעליך לוודא הוא שהמקום עליו מונח הג'קוזי המתנפח יהיה נקי וישר, במקום קיים שקע חשמל חד-פאזי רגיל (לכל ג'קוזי מחובר גם ממסר פחת בתקן ישראלי), ומקור מים כדי למלא את הג'קוזי (צינור גינה) וזהו!

כיצד עובד ג'קוזי מתנפח?

ג'קוזי מתנפח – הוט-טאב של אמ. ספא (MSPA) מופעל על ידי מנוע שקט במיוחד החבוי בגוף המוצר המשווה מראה עיצובי נקי. המנוע מבצע 3 פעולות עיקריות: חימום עד 42 מעלות – כנראה שלעולם לא תעברו את 40 המעלות גם בחורף קר במיוחד, סינון וניקוי – מערכת המנקה ומסננת את המים באופן מתמיד ולכן אין צורך להחליף את המים לעיתים תכופות. חלק ממוצרי הפרימיום החדשים 2015, מגיעים עם תוספת של מערכת אוזונטור העוזרת לחטא את המים ומונעת התפתחות בקטריות במים ומייתרת במידה מסוימת את הצורך להשתמש בחומרי חיטוי (כלור, ברום..). מערכת הזרמים – אחראית על מערכת המסאז' בתוך המים. הזרמים מגיעים מכל הכיוונים ואין חשיבות למקום הישיבה בתוך האמבטיה. אין צורך לריב על מקום הישיבה… הזרמים מעניקים תחושה של הימצאות בתוך מפל. פינוק אמיתי. בחלק ממוצרי הפרימיום 2015 ישנם שלושה מצבי זרמים. כמו כן, מערכת זו ממלאת את הג'קוזי באוויר כך שלא נידרשת משאבה חיצונית – ניפוח אוטומטי בלחיצת כפתור. צג אלקטרוני – אחראי על הפעלת כל אחת ממערכות שהוזכרו. בחלק מדגמי הפרימיום 2015, הצג הנ"ל הינו צג מגע.