ג'קוזי למרפסת

ג'קוזי למרפסת

ג'קוזי למרפסת: במידה ואתם חולמים לשדרג את הבית שלכם, הרי תוספת של מרפסת תלויה כולל ג'קוזי תאפשר לכם בהחלט לחיות נכון. אין ספק כי הוספה של מרפסת תלויה עשויה להיות מועילה במיוחד כי כמו המשפט המפורסם כל בית צריך מרפסת וכיום גם תוספת של ג'קוזי .

TEKAPO

TEKAPO

ג'קוזי מתנפח – הוט-טאב מרובע בצבע שחור-כחול, הדרותראפי מפנק ל 4-5 אנשים. מתאים לגג ולמרפסת. המערכת כוללת חימום, זרמים ופילטר. ג'קוזי מתנפח תכונות: מתאים ל

קרא עוד »
Mono 06

Mono 06

ג'קוזי מתנפח הוט-טאב דגם Mono 06 מתאים לגינה לגג ולמרפסת. המערכת כוללת חימום, זרמים ,פילטר ושלט, אוזונטור ושלושה מצבי זרמים. ג'קוזי מתנפח תכונות: מתאים ל-

קרא עוד »
Mono 04

Mono 04

ג'קוזי מתנפח הוט-טאב-פרימיום דגם Mono 04 עגול בעיצוב ספורטיבי בצבע שמנת, הדרותראפי מפנק ל 4-3 אנשים. מתאים לגינה לגג ולמרפסת. המערכת כוללת חימום, זרמים אוזונטור ופילטר.

קרא עוד »
Alpine M 009LS

ג'קוזי מתנפח Alpine M 009LS

ג'קוזי מתנפח – הוט טאב מרובע בצבע שחור, הידרותרפי מפנק ל 2-3 אנשים. מתאים לגג ולמרפסת. המערכת כוללת חימום, זרמים ופילטר. ג'קוזי מתנפח תכונות מתאים

קרא עוד »
הוט טאב מתנפח

ג'קוזי מתנפח Birkin M-123 S

ג'קוזי מתנפח הוט-טאב-פרימיום עגול בעיצוב ספורטיבי בצבע שמנת, בעיטור פס כסף, הדרותראפי מפנק ל 4-3 אנשים. מתאים לגינה לגג ולמרפסת. המערכת כוללת חימום, זרמים אוזונטור ופילטר.

קרא עוד »
Super Camero M-051 LS

גקוזי מתנפח Super Camero M-051 LS

ג'קוזי מתנפח הוט-טאב-עגול בעיצוב יוקרתי דמוי עור שחור קלאסי בעיטור פס כסף סאטן, הדרותראפי מפנק ל 4-6 אנשים מתאים לגינה לגג ולמרפסת. המערכת כוללת חימום,

קרא עוד »
ג'קוזי למכירה

ג'קוזי נייד Tuscany Grand pm 7105

הוט-טאב ג'קוזי דגם Tuscany Grand pm 7105 מתומן דמוי-עץ בעיצוב יוקרתי, הדרותראפי מפנק, ל-6 אנשים מתאים לגינה לגג ולמרפסת. המערכת כוללת חימום, זרמים ,פילטר ומסך מגע, אוזונטור

קרא עוד »

ג'קוזי למרפסת: התאמה לכל מרפסת

מרפסת תלויה היא דרך להוספת חלל חיצוני לבית ללא כל צורך בעמודים או בסיס גדול בדומה למרפסות בבתים פרטיים. כיום ניתן להוסיף לכל בניין מרפסת תלויה באמצעות קורות פלדה המהונדסות בצורה אשר תומכת במבנה בכל גובה וכך אין חשש.

האם ניתן להתקין ג'קוזי

במידה וברצונכם לשדרג את השהייה במרפסת תוכלו להתקין ג'קוזי וליהנות יותר.

לצורך כך יהיה עליכם להשיג את המפרט הטכני הכולל את משקל הג'קוזי וכן את תכולת המים ומספר העושים בו שימוש. המפרט הטכני של המבנה יכלול בין היתר תכונות מבנה, אישורים.

גולשים שהגיעו לעמוד זה התעניינו במוצרים נוספים, כגון: ג'קוזי לבית, ג'קוזי לגג, ג'קוזי לחצר ובנוסף ג'קוזי נייד.

אם חלמתם על ג'קוזי שיעמוד לרשותכם מתי שרק מתחשק לכם, אתם יכולים לרכוש ג'קוזי למרפסת ויש כל מיני דגמים בכל מיני גדלים שיכולים להתאים למרפסת שלכם.

ג'קוזי מתנפח זה הטרנד הכי גדול היום בכל בית של אנשים שאוהבים ספא ומים, אבל רוצים לעשות את זה אצלם בבית ולחסוך גם בעלויות. בלי לצאת, בלי להיתקע בפקקים ובלי לחפש חניה- פשוט מציבים ג'קוזי במרפסת.

יש למשל ג'קוזי פופולרי ואיכותי מאוד של מותג TEKAPO. זהו ג'קוזי שיכול להתאים למרפסת וגם לגג.  הוא מתנפח הוט טאב בצבעים של שחור וכחול, מפנק המיועד ל-4-5 אנשים. הוא מצויד בשלט, מנוע שקט שהוא פטנט עולמי, אפשר לחמם את המים עד 42 מעלות ויש לו 132 יציאות אוויר. הוא במידות של 185ס185 ס"מ בגובה של 68 ס"מ והוא מכיל 930 ליטר.

ג'קוזי במרפסת

לטבילה בג'קוזי יש יתרונות רבים, בעיקר במים חמים. המים יוצרים לחץ על הגוף, מגדילים את נפח הלב. טבילה כמה פעמים בשבוע היא אימון מצוין ללב ולכלי הדם. מלבד זאת חשוב לומר כי מים תמיד מרגיעים את הגוף ומונעים נדודי שינה. מי שסובל מהם, מוזמן להיכנס לג'קוזי עם מים חמים. הם מרפים אתה שרירים ומרגיעים. ההירגעות הזאת היא לא רק לשרירים היא גם למוח. בסוף היום אחרי שעבדנו קשה, כל אחד זקוק להירגעות כזאת. מומלץ לשנות בה כ-15 דקות. אם אתם סובלים מפציעות ספורט, דלקות פרקים או שרירים תפוסים, הפתרון הוא להיכנס לתוך ג'קוזי שהצבתם במרפסת או בכל מקום אחר בבית שלכם. במחקר נעשה על לחץ דם עלה כי טבילה במים חמים גם מורידה את לחץ הדם.

ג'קוזי במרפסת שלכם

אנשים שאין להם בית עם חצר או גינה, תמיד מקנאים באלה שיש להם, ובעיקר מאז שהליכה לספא וטבילה בג'קוזי הפכו להרגל יום יומי.  טבילה בג'קוזי היא חובה בעידן זה של טכנולוגיה מתקדמת, לחץ והישגים. אנשים מחפשים איך להירגע ולראייה- כמויות האנשים שמחפשים את השקט במזרח, בחוגי יוגה ומדיטציה כאשר המטרה העיקרית שלהם היא להגיע לאיזה שהיא שלווה. טבילה בג'קוזי במרפסת שלכם, בהחלט תוכל להרגיע אתכם. מדובר על ג'קוזי מתנפח בגודל שיכול להתאים לגודל של המרפסת, אשר יוצב בה וגם יוכל לזוז ממנה אם יש צורך לחדר אחר. זה הטרנד היום בכל בית בו אנשים מבינים את החשיבות של טבילה במים קרים או חמים ומחפשים דרכים מקוריות להירגע.

אם יש בעיות גובה הרי ניתן להתקין באמצעות מנוף

במידה וברצונכם להתקין ג'קוזי מדגם מסוים, הרי בהחלט ניתן לעשות זאת תוך שימוש באביזרים שונים כגון מנוף. לקבלת פרטים נוספים יהיה עליכם ליצור קשר עם הקבלן וכך לקבל מידע.

ראו גם: ג'קוזי לגג

קבלת אישור מטעם קונסטרוקטור

במטרה לקבל אישור על הוספה של ג'קוזי למרפסת תלויה מטעם קונסטרוקטור מומחה, תוכלו להיוועץ עם החברה בה רכשתם את הג'קוזי.

הקפידו לרכוש את המוצר מטעם חברה מקצועית ובעלת מוניטין בתחום. ככל שתרכשו את המוצר אצל חברה ותיקה יותר, כך תהיה לכם האפשרות לדעת כי התמורה איכותית.

בבואכם לקבל אישור מטעם המהנדס יש להביא את כל האישורים הדרושים לכך והמהנדס יעניק לכם אישור בהתאם לעומס לפי מ"ר.

במסגרת עבודתו המהנדס מבצע חישוב כגון חיבור משקל הג'קוזי כולל משקל המים וכן משקל משוער של האנשים העושים שימוש בג'קוזי חלקי האורך של הג'קוזי.

מצב בו המהנדס לא אישר את ההתקנה הרי ניתן להתקין במקום מסוים ולפזר את המשקל באמצעות קורות עץ.

מה התרומה של ג'קוזי למרפסת

קיימת תרומה משמעותית של ג'קוזי למרפסת הבאה לידי ביטוי במספר מישורים כגון מישור פיזי – במסגרת השהייה בג'קוזי מעסים את כל החלקים בגוף וכן ניתן להביא לשחרור שרירים תפוסים והפחתת עומס הלב.

יתרה מכך, השהייה במקום תורמת לשינה אחידה ורצופה. באשר למישור המנטלי – יש השפעות רבות בין היתר הפגת מתחים וחרדות.

נוסף על כך, נציין גם אופטימיות ותחושה קלילה.

על מנת לחזור לעמוד הראשי לחצו על הקישור: האט טאב

Call Now Button