ג'קוזי למרפסת

ג'קוזי למרפסת: במידה ואתם חולמים לשדרג את הבית שלכם, הרי תוספת של מרפסת תלויה כולל ג'קוזי תאפשר לכם בהחלט לחיות נכון. אין ספק כי הוספה של מרפסת תלויה עשויה להיות מועילה במיוחד כי כמו המשפט המפורסם כל בית צריך מרפסת וכיום גם תוספת של ג'קוזי .

ג'קוזי למרפסת: התאמה לכל מרפסת

מרפסת תלויה היא דרך להוספת חלל חיצוני לבית ללא כל צורך בעמודים או בסיס גדול בדומה למרפסות בבתים פרטיים. כיום ניתן להוסיף לכל בניין מרפסת תלויה באמצעות קורות פלדה המהונדסות בצורה אשר תומכת במבנה בכל גובה וכך אין חשש.

האם ניתן להתקין ג'קוזי

במידה וברצונכם לשדרג את השהייה במרפסת תוכלו להתקין ג'קוזי וליהנות יותר.

לצורך כך יהיה עליכם להשיג את המפרט הטכני הכולל את משקל הג'קוזי וכן את תכולת המים ומספר העושים בו שימוש. המפרט הטכני של המבנה יכלול בין היתר תכונות מבנה, אישורים.

אם יש בעיות גובה הרי ניתן להתקין באמצעות מנוף

במידה וברצונכם להתקין ג'קוזי מדגם מסוים, הרי בהחלט ניתן לעשות זאת תוך שימוש באביזרים שונים כגון מנוף. לקבלת פרטים נוספים יהיה עליכם ליצור קשר עם הקבלן וכך לקבל מידע.

ראו גם: ג'קוזי לגג

קבלת אישור מטעם קונסטרוקטור

במטרה לקבל אישור על הוספה של ג'קוזי למרפסת תלויה מטעם קונסטרוקטור מומחה, תוכלו להיוועץ עם החברה בה רכשתם את הג'קוזי.

הקפידו לרכוש את המוצר מטעם חברה מקצועית ובעלת מוניטין בתחום. ככל שתרכשו את המוצר אצל חברה ותיקה יותר, כך תהיה לכם האפשרות לדעת כי התמורה איכותית.

בבואכם לקבל אישור מטעם המהנדס יש להביא את כל האישורים הדרושים לכך והמהנדס יעניק לכם אישור בהתאם לעומס לפי מ"ר.

במסגרת עבודתו המהנדס מבצע חישוב כגון חיבור משקל הג'קוזי כולל משקל המים וכן משקל משוער של האנשים העושים שימוש בג'קוזי חלקי האורך של הג'קוזי.

מצב בו המהנדס לא אישר את ההתקנה הרי ניתן להתקין במקום מסוים ולפזר את המשקל באמצעות קורות עץ.

מה התרומה של ג'קוזי למרפסת

קיימת תרומה משמעותית של ג'קוזי למרפסת הבאה לידי ביטוי במספר מישורים כגון מישור פיזי – במסגרת השהייה בג'קוזי מעסים את כל החלקים בגוף וכן ניתן להביא לשחרור שרירים תפוסים והפחתת עומס הלב.

יתרה מכך, השהייה במקום תורמת לשינה אחידה ורצופה. באשר למישור המנטלי – יש השפעות רבות בין היתר הפגת מתחים וחרדות.

נוסף על כך, נציין גם אופטימיות ותחושה קלילה.

על מנת לחזור לעמוד הראשי לחצו על הקישור: האט טאב

Call Now Button